KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14807317

nr 1480 7317

Stanislaus von Rosse (1850-1898), Polen. Signerad, Motiv från Budapest. Olja på duk, 24x37 cm, yttermått inklusive ram: 47x60 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 19:21:35